Kas yra SEO?

 

seo services web design.jpg

 

Kodėl gi jūs norite, kad paieškos sistemos patinka jūsų svetainę labiau?

 

Nes tada, kai žmonės “Google” paiešką, arba ieškome pranešimus rašote apie, paieškos bus labiau tikėtina, kad pasiūlyti savo svetainę kaip vieta eiti informaciją (virš kitų, kurie kalba apie tuos pačius pranešimus). SEO

 

Norėdami geriau suprasti SEO, grįžkime keletą žingsnių.

 

Aš vieną kartą skirta verslo svetainėje draugui, kuris yra profesionalus organizatorius. Po jos svetainė buvo baigtas, mes turėjome diskusiją, kad nuėjo kažką panašaus į tai:

 

Jos: Noriu šiek tiek verslui! Mes tik pradėjo savo svetainėje. Kodėl kas nors skambina?

 

Aš: Nes turintys vien svetainę negarantuoja jums bus rasti.

 

Jos: Bet kodėl? Man atrodo, jei kas nors Googles “profesionalus organizatorius [jos miestą]” mano svetainę turėtų sugalvoti. Bet taip nėra. Kodėl gi ne?

 

Tai geras klausimas (ir viena ji rado labai varginantis).

 

Tiesa, nusileisti ant tituliniame puslapyje Išdavimas (Search Engine rezultatai puslapyje) yra ne mažas žygdarbis.

 

Be milijardų tinklalapių, jūros reitingą tarp geriausių tuzinas pagal konkretų paieškos terminą yra labai sunku. Yra daug konkurencijos!

 

Bet tegul atsargines dar daugiau.

Kaip veikia paieškos sistemos, trumpai tariant

 

Paieškos sistemos naudoja elektronines robotus (dar žinoma kaip reklaminių žinučių, vorai, ir tt), kad kovo aplink ar “nuskaityti” į nuolatines internete. Tai, ką jie daro:

 

Aplankykite ir peržiūrėti tinklalapius. Terminas “tinklalapius” čia yra bendras interneto terminas, nurodantis į viename puslapyje turinio internete. “Tinklalapis” arba “puslapis”, kaip jie kartais vadinami, neturėtų būti painiojama su WordPress puslapį (vs Post). Šiame kontekste, tiek “WordPress Svetainės ir pranešimai yra laikomi” tinklalapius “arba” puslapius “, nes kiekviena iš jų yra vienas gabalas turinį su unikaliu interneto adresą (” URL “). Neaiškios aš žinau.

“Puslapis” (kategorizuoti ir organizuoti) informacija apie tuos tinklalapius.

Failo & saugoti tą informaciją toliau taip, kai kas nors ieško, jį galima rasti labai greitai. (Įsivaizduokite, jei visi puslapius internete milijardus nebuvo organizuotas tam tikru būdu!)

 

Tai naudinga, nes, kai jūs, žmogaus, ieško kažko internete, tai, kas atsitinka:

 

Jūs apynių į Google ar kitos paieškos

Įveskite paieškos žodį ar frazę ( “užklausos”) ir spustelkite Enter klavišą

“Google” greitai atrodo per tinklalapiuose jos botai indeksavimo (žr aukščiau), ir suteikia jums paieškos rezultatų, kurie, idealiu atveju, būtent tai, ko jūs ieškote sąrašą.

 

“Google” nustato, kurie Paieškos rezultatai parodyti jums, remiantis daugelį veiksnių. Tikslios formulės ( “algoritmai”) šių rezultatų yra glaudžiai saugojo paslaptis ir labai sudėtingas. Ir jie nuolat keičiasi.

Ką tai reiškia Bloggers ir interneto svetainių savininkams?

 

Paieškos sistema kaip Google yra svarbu, nes kai interneto puslapis mūsų svetainėje rodo ant pirmojo puslapio paieškos rezultatų tam tikroje paieškoje, tai yra labai vertinga. Tai lyg auksinė adata gauti rastas šieno kupetoje.

 

Ne daug ieškotojams spustelėkite virš antros paieškos rezultatų puslapyje (ar ne?). Jei jūsų svetainė atrodo ant pirmo puslapio konkrečiam paieškoje, tai didžiulis. Tai reiškia, kad daugiau eismo jums.

 

Taigi, Bloggers ir interneto svetainių savininkams visame pasaulyje nuolat bando padaryti savo svetainę labiau SEO draugiškas tiek paieškos bus parodyti savo svetainės puslapius tame pirmame puslapyje.

 

Žinoma, vis ten nebus ne visi, jei paieškos nežinau jūsų svetainė egzistuoja pirmąją vietą. Kaip aš trumpai minėta (bet aš pasakysiu dar kartą, nes tai verta kartoti), kai jūsų svetainė buvo indeksuota, tai reiškia:

 

Robotai (vorai) rado savo svetainę (Yay!)

Jie nuskaityti per ją

Jie išsiaiškino, ką jūsų dienoraštis yra apie skaitydami turinį

Jie organizuota, padavė ir saugomi informacija apie savo tinklaraščio puslapius savo milžinišką kolekciją indeksuotų tinklalapių

Jie nustato, kaip jūsų puslapis yra tarp panašių puslapių internete (remiantis įvairių slaptųjų formulių ir algoritmų).

 

Taigi, kas yra SEO vėl?

 

SEO yra apie tai viską, ką gali pašalinti bet kokias kliūtis robotai gali susidurti per tuos 5 žingsnius.

 

Tai apie priėmimo jūsų svetainė lengva skaityti ir tikrai patraukli paieškos vorai. Jei vorai gali lengvai judėti po jūsų svetainę ir gauti gerą idėją, ką tai apie be getting pakabinti ant neveikiančių nuorodų arba negyvų galai, jie bus prisiminti jus kaip geras šaltinis.

 

Ir kai kas nors ieško pranešimus kalbate apie, tikiuosi paieškos nepamirškite rekomenduoti savo svetainę kaip šaltinį. Ir pirmame puslapyje Išdavimas būtų pagrindinis rezultatas!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s